O mnie

Witam

    Nazywam się Damian Kaczmarek, z wykształcenia informatyk. Po zakupie pierwszej lustrzanki zwykłe robienie zdjęć przerodziło się w pasję. Pragnę zatrzymać najpiękniejsze chwile życia, aby po latach móc do nich wrócić z przyjemnością.

Pomagam i udzielam wskazówek Parze Młodej o czekających nas tego dnia niespodziankach tak, żeby wyglądali pięknie na zdjęciach. Jestem w pełni mobilnym fotografem, w związku z tym wielość miejsc, w których będę robił zdjęcia nie stanowią dla mnie problemu. Posiadam upoważnienie Kurii Metropolitalnej do fotografowania podczas liturgii w Kościołach.

Sesje ślubne wykonuję w dowolnie wybranym terminie, miejsce wykonania pozostawiam do wyboru Państwu Młodym, mogę je wykonywać w dowolnym punkcie świata, a nawet kosmosu.

   Zajmuję się również fotografią produktową – zdjęcia produktów  mogę wykonać u klienta. Na życzenie umieszczę logo firmy lub też wytnę produkt i zamieszczę na dowolnie wybranym tle.
Zajmuję się głównie fotografią:

  • ślubną
  • portretową
  • produktową
  • pejzażową

Dla maksymalnego dopasowania oferty proszę o zawarcie w zapytaniu najważniejszych szczegółów, czyli: miejsca oraz daty uroczystości.

Możliwość wykonania odbitek w dowolnie wybranym formacie oraz klasycznego foto-albumu.